- 

Fotogalerie interiér, exteriér  
Popis penzionu
Patrový objekt s osmi čtyřlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dvěma apartmány pro 4 - 6 osob. Celkem pro 40-44 osob. Každý pokoj a apartmán má svoji terasu se stolkem a židle.
Poloha
Penziony IVO leží v Dalmácii ve vesnici Bibinje 10km od Zadaru.
Ubytování
Začátek a konec ubytování je vždy v sobotu. V den příjezdu je ubytování od 14.00 hod. V den odjezdu končí ubytování v 10.00 hod.
Doprava
Doprava je vlastní. Z Prahy cca. 950km, dodáme podrobný itinerář. Linkovou dopravou, odjezd z Prahy Florence v pátek ve 13 hod. Cena při objednání u nás 2250,-Kč dospělí a 1250,-Kč děti.
Pozor
Točené české pivo v penzionu IVO pro všechny naše klienty.
Výlety
(ostatní výlety a zajímavosti je možno najít v 'Info na cestu' u jednotlivých zemí.
Krka - národní park ( vodopády ) - 60 km.  
Biograd na Moru - výletní lázeňské městečko s promenádou u moře ( výborné restaurace, picérie a cukrárny na nábřeží s výhledem na moře ) je zde i několik zlatnických krámků - 20 km.  
Zadar - větší město s překrásným starobylým centrem a hradbami. Je zde mnoho památek , trhů (rybí,zeleninový) a krámků s upomínkovými předměty - 10km.
Sport
Vodní lyže - 20,-€ - 1/2 hod.
Výlet lodí na ostrovy - 8,-€ - 2-3 hod.
Tenisový kurt - 5,-€ - hod.
Horské kolo - 4,-€ - den
Kuchyň
Přízemí: Je společná, velká, 2 kuchyňské linky naproti sobě, 2x plynový sporák, mikrovlnná trouba, 2 velké 400 litrové lednice, možno použít mrazák. Kuchyně je plně vybavená tj.hrníčky, skleničky, talíře, misky, nerezové nádobí, příbory a vše potřebné k vaření.
Patro: Kuchyňky na pokojích a apatmánech.
Ostatní
Každý pokoj má terasu vybavenou stolkem a 4 židlemi.
Koupání
Vzdálenost penzionu od moře do 10ti minut, dle typu pláže. Oblázková, štěrková, betonová plata s pískem ve vodě a ležením pod borovicemi.
Obchody
Přímo ve vesnici asi 10 min. Potraviny, tržíčko se zeleninou a ovocem, pečivo, hračky, květiny, restaurace, směnárna na poště i za české koruny. Zastávky místní dopravy do Zadaru ve vesnici.
 
Aktuální počasí
Zadar